Než Vám představíme náš ceník, chceme Vás informovat, že:

  1. Nejsme zdrav. zařízení a přímo nespolupracujeme se zdravotní pojišťovnou (intenzitu a délku spolupráce si určujete zcela sami; první konzultaci získáte většinou v kratší čekací době; nevedeme o Vás žádnou zdravotní dokumentaci). Přesto můžete na naše služby získat finanční podporu – informujte se přímo u své zdrav. pojišťovny.
  2. Platby za naše služby realizujeme zejména bankovním převodem na základě vystavené faktury. (Nejčastěji 5 sezení dopředu příp. dle dohody.)
  3. Na úvodním setkání se společně domlouváme na podrobnostech ohledně platby za naše služby.
  4. Smluvní ceny od 1.1.2024:

a) základní setkání individuální/párové/rodinné s 1 terapeutem (cca 50 min) … 800 CZK

b) setkání párové/rodinné s terapeutickým párem, tj. s 2 terapeuty současně (cca 75 min) … 1500 CZK

c) psychodiagnostika standardizovanými testy  … 800-3500 CZK/os. dle komplexnosti vyšetření

d) supervize a odborné práce mimo naši poradnu … 1000 CZK/výuk. hodinu, tj. 45 min a proplácení cestovních náhrad

e) lektorování … 1000 CZK/výuk. hodinu, tj. 45 min a proplácení cestovních náhrad

f) komplexní roční program „koučování při zletění“ … 9000 CZK

g) vypracování psychologické zprávy na vyžádání klienta je zpoplatněno stejně jako 1 setkání s terapeutem (jednoduchá „statistická“ zpráva/potvrzení na vyžádání klienta je zpoplatněno 1/2 ceny setkání s terapeutem)

logo od BetyJsme přesvědčení, že naše služba je hodnotná a je na místě za ni zaplatit. Cena přinese do naší psychologické práce motivaci. Vy budete aktivně hledat užitek ze společných sezení. My zase pohlídáme kvalitu naší práce.

Storno podmínky: U společně dohodnutých termínů přijímáme oznámení o zrušení setkání nejpozději 24 hod před jejich plánovaným započetím, a to formou telefonickou (vč. sms) nebo emailovou. V ostatních případech jsme oprávněni fakturovat jejich plnou cenu.

Aktuálně jsme byli zařazeni do projektu spolupráce některých zdravotních pojišťoven (VZP, ČPZP, …), což znamená, že se za určitých podmínek a pokud jste jejich klienti, můžete ucházet o příspěvek na úhradu našich služeb.  Tj. u nás zaplatíte a doklad by Vám měli proplatit na pojišťovně. Podrobnosti zjistíte u své pojišťovny.