„Na cestě k sobě“ – kurz sebepoznání a načerpání životní energie

Na kurzu můžete nalézt prostor pro:

  • zastavení se v době plné stresu
  • lepší poznání sebe sama
  • inspirativní setkání s lidmi podobného ladění
  • odpočinek a načerpání životní energie

Kurz je koncipován jako relaxačně zážitkový. Během víkendu Vám nabídneme aktivity, s jejichž pomocí budete mít možnost lépe porozumět sami sobě, zdrojovým událostem svého života a jejich vlivu na to, kým jste nyní. Budete mít možnost být sami se sebou, zapracovat na svém sebepřijetí, ale také sdílet s ostatními. Tvořit i nechat se inspirovat. Zastavit se a redukovat stres. Relaxovat a posílit sama sebe. To vše v zázemí krásné dřevěnice a okolí, v malebné přírodě v srdci Valašska.

Proč?    Protože poznání sebe sama je cestou. Cestou k sobě, k vnitřní svobodě a spokojenosti.

Kdy?      4. – 6. 11. 2022 (příjezd Pá mezi 15:00-16:30 hod, odjezd Ne po 12. hod)

Kde?     Chalupa Na Kopci, Valašská Bystřice, Hostýnsko-vsetínské vrchy (kdo nepojede svým vozem, pomůžeme s dopravou na místo)

Cena?   3000,- Kč + dobrovolný příspěvek.

Cena za účast na kurzu se skládá z rezervační zálohy ve výši 3000,- Kč, která pokrývá náklady na ubytování, snídaně a nezbytné náklady na organizaci. Na závěr programu účastníci dobrovolně přispívají na poskytnuté občerstvení (coffeebreaky) a mohou také podpořit další rozvoj neziskové organizace Institut EuroSchola a těchto seberozvojových kurzů.

Kdo?

Organizuje vzdělávací neziskovka Institu Eurochola z.ú. Kurzem Vás bude provázet tandem zkušených lektorů: Pavla Tomancová a Lukáš Szlaur. Oba pracují jako psychologové, terapeuti a lektoři.

Pavla Tomancová: „Jsem psycholožka a rodinná terapeutka. Ve své praxi se přes deset let věnuji dětem, dospívajícím a dospělým, kteří ve svém životě hledají nový směr. Věřím, že každý z nás má svůj jedinečný životní příběh, který je protkán radostmi, ale i chvílemi křehkosti… Vždy si vážím toho, když mě lidé do svých životů pozvou, abych je mohla provázet, podpořit nebo dodat odvahu…“ (pro více info navštivte https://www.facebook.com/psychologzlin)

Lukáš Szlaur: „Jsem psycholog a terapeut se zaměřením na problematiku rodiny, partnerských vztahů, výchovu dětí, zvládání stresu, životní rovnováhu a koučink v oblasti work-life balance. Život považuji za cenný dar a byla by škoda ho prožít v nespokojenosti. Věřím, že se s tím dá něco dělat. Pokud mne přizvete na chvíli na Vaši cestu, budu pro Vás pracovat jako „srdcař“. (pro více info navštivte https://www.nasrodinnypsycholog.cz/personalie-a-kontakt/)

Organizace kurzu?

Celá skupina (obvykle do 12 osob) bydlí společně ve stylové dřevěnici ve 2-4lůžkových pokojích, dále mají k dispozici společenské prostory, 2 kuchyňky. V průběhu kurzu budou účastníkům zajištěny snídaně a coffeebreaky. 1x oběd a 2x večeři si budou moct účastníci nachystat dle vlastní potřeby a ve vlastní režii (2 kuchyňky jsou součástí dřevěnice).

Jak se přihlásit?

Pokud máte zájem o účast na kurzu „Na cestě k sobě“, zašlete e-mail s Vaším jménem a tel. kontaktem na adresu: lukas.szlaur@nasrodinnypsycholog.cz

nebo vyplňte online přihlášku zde.

Následně Vám budou zaslány další organizační detaily, způsob platby a potvrzena rezervace Vašeho místa.